Koňská turistika Karpaty - video

Konska Turistika.cz: Fotografie / Videa / Články

Videa převážně z koňských akcí, které jsem pořádal v ukrajinských Karpatech. Vlastní materiál i videa klientů. Snímky týkající se tématiky.

Moc pěkné video od Radek Sandri z zářijové akce v roce 2016.


youtu.be/j5w2ID-1PAw

Opět Radek Sandri, tentokrát akce natočená ze sedla motocyklu.


youtu.be/gYBTlKEkY2M

Fanda koňských pochodů a huculských koní složil a na nahrál oslavnou písničku na huculského koně. Je v ukrajinštině ale celkem srozumitalná. K písničce jsou dodány fotky z našich akcí.

Jedno ze starších videí. Pochod na poloninu Runa.


https://youtu.be/IpoqaYD1SvA

Loni 2016, na začátku července, pastviny na Prelukách poctila svojí návštěvou čtyřiceti pěti hlavá skupina z gymnázia v České Lípě. O pobytu složili písničku. V jejím textu je jako refrém použito místní - neslušné - lidové pořekadlo. Pokud jste na sprosťárničky citliví, nepouštějte si to video. Tímto postem chci sdělit 2 věci. Odpovědět na často kladenou otázku, kolik lidí jsme schopni najednou obsloužit. Také vyzvat k tomu, abyste si až pojedete za námi do ukrajinských Karpat, brali sebou hudební nástroje, protože akce, kde si je turisté / jezdci vzali, měly vždy o poznání lepší atmosféru. Poznámka: Pikuj; nejvyšší vrchol Vodorozdělného hřbetu (Bukovské vrchy, Bieszczady) a výrazná dominanta okolí. Refrém se dá slušně přeložit "Kdo neviděl horu Pikuj, ten v životě neviděl nic" :-)

Pořad ukrajinského televize o huculských koních a pochodech, které pořádáme. I když neporozumíte, můžete se pokochat pěknými horskými scenériemi a nádhernými koňmi.

Výprava na Ukrajinu očima obyvatelky Drážďan Carolin Rubel. Pro mě je tohle video zajímavé tí, že Carol zachytila pohled z okona z úplně prvního bytu, který jsem v Užhorodu pronajímal turistům. Video z roku 2013, Carol s náma však byla nepočítaně.

Video z výpravy, které jsem měl tu čest dělat průvodce. Část těch fajn lidí už se mnou byla na koních podruhé, část na Ukrajině po x té. Škoda, že kameraman z důvodu "zdravotní indispozice" nevzal svůj #GoPro přístroj první den na poloninu Ostrou. Uskutečnilo se 16.-.19.09.2015


https://youtu.be/39Vsm6x9SLQ

"Koně, kteří žijí pod nebesy" - dokumentární film ukrajinské televize: https://youtu.be/RVEIEWKbLwg

3 krátké videa od Markéty Vokounové https://www.facebook.com/events/277589505930617/permalink/317154215307479/


Pokud jsem přehlédl nějaké video uz našich akcí, dejte mi o něm prosím vědět na e-mail petr@uzhorod.cz