Koňská turistika, výuka, pochody i pobyty. Poloniny Camp.

KonskaTuristika.cz

Kontakt

Objednávky a vše zásadní prosím na e-mail petr.zidek@gmail.com.

Dotazy možno také na telefon +380962832864 (propojeno s Viber), do zpráv na Facebooku a přes FB Messenger.


Většinu času trávím s klienty v terénu. Proto často reaguji později. Pokud potřebujete rychlou odpověď, dejte do předmětu e-mailu slovo URGENTNÍ, na takové zprávy, pokud to je možné, odpovídám z mobilu.

Pro krizovou komunikaci jsou nejvhodnější SMSky. Telefon, když jsem s klienty nemusím zvednout, u SMSek mám nastaveno hlasité upozornění a sleduji je i když jsem zaneprázdněný jinou komunikací.


Základním způsobem komunikace je e-mail. Na něj prosím směřovat veškerou důležitou komunikaci včetně objednávek. Na e-mailu mám přehled o tom na čem jsme se domluvili, vidím historii komunikace, mohu v něm vyhledávat.

Na e-mail také i já posílám vše zásadní. Doplňující informace se mohou oběvit i na FB (facebook.com/konskaturistika - doporučuji sledovat) , ale tam najdete směsici informací k různým akcím). Pokud je informace z e-mailové komunikace v kolizi s informací z FB, webu a jiných zdrojů, vždy platí ta z e-mailu.

 

Pokud si objednáváte akci, důrazně doporučuji moji e-mailovou adresu přidat ke kontaktům ve vašem e-mail klientu. Některé informace posílám totiž hromadně celé skupině najednou a e-mail pak může skončit ve spamu. Tomu se právě přidáním ke kontaktům dá účinně vyhnout. Za nedoručení informace, která bude odmítnuta vašim poskytovatelem e-mail služeb nebo email klientem neneseme zodpovědnost.

Pokud spolu komunikujeme prostřednictvím jiných komunikačních kanálů než je e-mail, doporučiji dohodnuté poslat ještě i na e-mail s odkazem na to, kde a jak k dohodě došlo. Informace doručené jiným způsobem než na e-mail nebo SMSkou mohou při množství komunikace kterou mám a velkému možností různých možností předávání informací snadno zapadnout.

Ve chvíli, kdy si závazně obědnáte nějakou akci, přidávám si vaše telefonní číslo do seznamu v mobilu a prioritně jej pak obsluhuji. Občas se však stane (myslím, že to dělá zejména o2, že zobrazuje jiné číslo než z kterého voláte. Pokud hovor nestihnu nebo nemůžu přijmout, nemám pak kam zavolat zpět.

 

Zejmena před začátkam akce klientům mohu telefonovat. Pokud jste ve své domácí síti, nemusíte se bát vzít hovor z ukrajinského telefonního čísla, za příjem takového hovoru nic neplatíte.

Před příjezdem na akci zásílám klientům také čísla na kolegy, s kterými budu na akci pracovat, napříklat kvůli vyzvednutí. Uvedená čísla platí pouze na konkrétní akci (u jiné může asistovat někdo jiný). Podobě je to i s číslem na dispečera, které se pro jednotlivé akce může měnit.

Korespondenční adresa je: Україна, ВЗ Ужгород, АС 48C, 88000.